Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

Przyjdź na promocję książki!

Serdecznie zapraszamy na promocję publikacji Grzegorza Brożyny i Krystyny Kossakowskiej-Jarosz: "Manuskrypt cechu krawców ze zbiorów Archiwum Państwowego w Opolu. Edycja krytyczna", wydanej przez Archiwum Państwowe w Opolu. Tom zaprezentuje Dr hab. Katarzyna Łeńska-Bąk. Spotkanie promocyjne odbędzie się 11 stycznia 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej im. S.O. Popiołka Archiwum Państwowego w Opolu przy ul. Zamkowej 2.

11.01.2017 pracownia w Groszowicach zamknięta

Informujemy, że w związku z promocją książki "Manuskrypt cechu krawców" w dniu 11.01.2017 pracownia naukowa w budynku przy ul. Gorzołki 8 (Groszowice) będzie zamknięta. Serdecznie zapraszamy na spotkanie promocyjne.

Pierwszy raz w archiwum?

Poznaj nasz zasób i zdecyduj, czego od nas oczekujesz.

Z nami do przeszłości

Czy "regest" to słowo magiczne? Dlaczego Nysa była ważniejsza niż Opole? Co miał wspólnego Jodok z Suchą Psiną? Ucz się i baw z nami!

Uwaga SPAM

Szanowni Państwo, w związku ze zwiększoną liczbą ataków typu SPAM zmuszeni byliśmy wprowadzić dodatkowe zabezpieczenia serwera pocztowego Archiwum, co może powodować trudności w dostarczaniu i odbieraniu wiadomości przesyłanych pocztą elektroniczną. Prosimy o potwierdzanie wysyłki i odbioru wiadomości e-mail.
Do góry Menu Strony