Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

nr 55

kliknij, aby zobaczyćKartka z kalendarza: …Piastonalia!
 
Z tej okazji prezentujemy skan zdjęcia nieomal sprzed pół wieku - zobaczcie, jak wtedy bawili się studenci (zresztą jeszcze WSP i WSI). Właściwie całkiem podobnie - ale tylko „przez dwa dni”.
Z kolei w linku znajdziecie studenckie ciekawostki i fotografie, a na nich np. śpiący student, student otwierający konserwę, studenci rozgrywający partię szachową, a - i nawet… uczący się student. Wiemy, wiemy - to dopiero po Piastonaliach.
https://szukajwarchiwach.pl/search?q=studen%20XARCHro:45&rpp=15&order=&page=1
 
Polecamy Wam zespół nr 3031 „Zarząd Wojewódzki Socjalistycznego Związku Studentów Polskich w Opolu”, gdzie - poza sprawozdawczością i protokołami z prac komisji - znajdziecie studenckie ‘perełki’, m.in.: właśnie Piastonaliów (przygotowania i wycinki prasowe z przebiegu imprezy), akcje letnie, obozy naukowe i adaptacyjne (i oczywiście sprawozdania z nich), przygotowanie studentów do wyjazdów zagranicznych (wytyczne) i jeszcze apel rektora o udział w obchodach 1-go Maja czy sprawy socjalno-bytowe studentów: sprawozdania Komisji, opiniowanie wydatków uczelni i zasiłków dla studentów…
 
Ale to już tematy mniej imprezowe. To bawcie się, bawcie - i przed sesją czy seminarium magisterskim/licencjackim* do nas zajrzyjcie.
 
* - niepotrzebne skreślić
Do góry Menu Strony